Szanowni Seniorzy oraz Goście zaproszeni na spotkanie z okazji Dnia Seniora!

Uprzejmie informuję, że w dniu 6 października 2018 r. w związku ze spotkaniem Seniorów organizowanym w Szkole Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej, zostaną uruchomione na ternie gminy specjalne przewozy autobusowe wg poniższych tras:

  • z Pałecznicy godz. 12:15 (k/szkoły, k/lustra), przez:

Pałecznica-Kolonia godz. 12:20 (k/sklepu),

Górka Lubartowska godz. 12:30 (k/szkoły),

Klementynów godz. 12:40 (k/Figury),

do Brzeźnicy Książęcej godz. 12:45;

  • z Tarła-Kolonii godz. 12:25 (przy skrzyżowaniu z Babim dołem przez:

godz. 12:20 (k/Domu Ludowego),

godz. 12:15 (k/Kościoła),

godz. 12:15 (przystanek k/szkoły);

  • z Tarła

godz. 12:25 (koło P.Serwinki), przez:

godz. 12:25 (przystanek k/sklepu P Greguła),

godz. 12:30 (przystanek k/P.Bonata),

Berejów godz. 12:25 (k/sklepu),

Brzeźnica Bychawska godz. 12:25 (k/szkoły),

godz. 12:30 (k/sklepu ),

godz. 12:30 (k/remizy),

Zabiele godz. 12:35 (k/lipy),

Zabiele-Kolonia godz. 12:35 (k/remizy),

Brzeźnica Książęca godz. 12:45 (szkoła)

  • z Brzeźnicy Bychawskiej-Kolonii godz. 12:10 (k/”Ronda Banacha”), przez:

Niedźwiada-Kolonia godz. 12:15 (k/sklepu GS),

Niedźwiada godz. 12:20 (k/kościoła),

Brzeźnica Leśna godz. 12:30 (k/remizy),

Karczunek II godz. 12:35 (k/P.Suchorab),

Brzeźnica Książ.-Kolonia godz. 12:40 (k/krzyża),

Zagrody godz. 12:45 (przystanek),

Brzeźnica Książęca godz. 12:50 (k/remiza);

Po zakończeniu spotkania zapewniamy powrót tą samą trasą.

Wójt

/-/ Janusz Marzęda